Home Page Image

!!! Super akce !!!
Tandemový seskok + DVD + foto
za pouhých 5.100,- Kč
 

 Nabídka...

TANDEMOVÝ SESKOK

Tandemový seskok je určen pro všechny, kteří si chtějí vyzkoušet pocity parašutistů při volném pádu, a to bez náročné přípravy. Bezpečně připoutáni ke zkušenému parašutistovi opustíte letadlo ve výšce 4000 metrů, abyste během následující minuty zažili krásu volného pádu.
Ve výšce 1500 metrů otevírá tandempilot padák a Vy si můžete užívat výhledů do dalekého okolí a vyzkoušíte si i řízení padáku. Po zhruba deseti minutách bezpečně přistanete.
Budete-li chtít, lze natočit průběh tandemového seskoku profesionálním kameramanem, který Vám krátce po seskoku dá sestříhaný a ozvučený cca 15 minutový videozáznam z tohoto jedinečného zážitku.

K tandemovému seskoku není potřeba lékařské vyšetření, pasažér jen před seskokem vyplní prohlášení o způsobilosti k seskoku. Příprava na samotný seskok trvá cca 15 minut.

Cena tandemového seskoku: 3.600,-
Videozáznam na DVD: 1.700,- Kč
Videozáznam na DVD + fotografie: 1.700,- + 300,- Kč

více info...

 

   


****************************************************************************************************

 

IAFF - SAMOSTATNÝ SESKOK

Pokud chcete o trochu více než jen tandemový seskok a nebo se rozhodujete, zda byste se chtěli tomuto sportu věnovat, pak je pro Vás nejlepší seskok IAFF - nejrychlejší způsob, jak si vyzkoušet samostatný volný pád stejně bezpečně jako při tandemovém seskoku. Celý kurz se skládá s rozsáhlé pozemní přípravy a jednoho skoku ze 4000m (1min volného pádu) se dvěma instruktory. Na padáku (cca 10min) budete kontrolováni a řízeni instruktorem pomocí vysílačky. IAFF seskok je stejně jako tandemový seskok natočit na kameru externím kameramanem. Jedná se vlastně o první level AFF kurzu, takže pokud se rozhodnete pokračovat, bude Vám IAFF seskok započten a pokračujete seskokem level 2. Cena za AFF bude samozřejmě ponížena o již absolvovaný první seskok.

Vybavení pro seskoky jako je padák, kombinéza, přilba, výškoměr atd. Vám samozřejmě zapůjčíme a je zahrnuto v ceně výcviku.

K IAFF seskoku již je potřeba lékařské vyšetření. Skákající před seskokem absolvuje skokan předseskokovou přípravu, které trvá 8 hodin. Ideální je přípravu a seskok rozložit do dvou dnů.

Cena IAFF seskoku: 5.500,-
Videozáznam na DVD + fotografie: 2.000,- Kč

více info...

****************************************************************************************************

 

AFF - VÝCVIK VOLNÝCH PÁDŮ

AFF (Accelerated freefall - zrychlený výcvik volným pádem) je ideální a nejrychlejší cesta, jak se stát sportovním parašutistou. Výcvik sestává z minimálně 8 seskoků volným pádem z výšky 4000 metrů a jeden tandemový seskok, který slouží pro seznámení s prostředím. Během těchto seskoků se o Vás stará speciálně vyškolený AFF-instruktor.
Po důkladné pozemní přípravě (minimálně 8 hodin školení) budete připraveni na první seskok, který absolvujete spolu se dvěma instruktory a kameramanem. Druhý a třetí seskok proběhne ve stejném složení. Další seskoky absolvujete s jedním instruktorem a kameramanem. Během tohoto výcviku se naučíte základy ovládání Vašeho těla za volného pádu a budete schopni pod dohledem instruktora samostatně skákat.

Vybavení pro seskoky jako je padák, kombinéza, přilba, výškoměr atd. Vám samozřejmě zapůjčíme a je zahrnuto v ceně výcviku.

K AFF výcviku již je potřeba lékařské vyšetření. Skákající před seskoky absolvuje skokan předseskokovou přípravu, které trvá 8 hodin. Každý absolvovaný seskok natáčen a po seskoku podrobně rozebrán a vyhodnocen.

Cena AFF výcviku: 38.000,- Kč

více info...